top of page

HAKKIMIZDA

1994 yılından beri ticari faaliyetler içerisinde olan firmamız, 2017 yılı sonu itibari ile gayrimenkul ve proje danışmanlığına yatırım yaparak sahip olduğu ticari ve kurumsal başarısını sizlerle paylaşmaktadır.

Müşterilerimize; ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda yaptığımız analizler ve araştırmalar ile Gayrimenkul seçeneklerini en doğru şekilde sunmaktayız.

Doğru bir zamanlama içerisinde ve doğru tercihler ile müşterilerimize artı değerler ve artı kazançlar sağlamayı hedefleyerek %100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Batut Gayrimenkul olarak; Gayrimenkul yatırım araçlarına ait taleplere cevap vermenin yanı sıra, alım & satım öncesi ve sonrası süreçlerde ihtiyaç duyulan tüm danışmanlık hizmetlerini en üst seviyede güven eşliğinde sizlere sunmaktayız.

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

  • Belirlediğimiz kalite standartlarına uymak ve kalite anlayışımızı sürekli geliştirmek.

  • Personelin eğitim faaliyetlerine önem vererek onları teşvik etmek.

  • Sektörümüzdeki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip etmek.

  • Geçmişimizin mirası olan tarihi ve kültürel değerlere önem vermek.

  • Müşterilerimizin tercihlerini göz önünde bulundurmak ve bu tercihler doğrultusunda hareket etmek.

  • Ulusal yeterlilikler ve ulusal meslek standartlarına dayalı olarak faaliyetlerde bulunmak.

SOSYAL SORUMLULUK

Batut Gayrimenkul olarak; Sosyal sorumluluk alanında farkındalık yaratan projelere destek veriyor, sosyal sorumluluk faaliyetleri içerisinde yer almayı amaçlıyoruz.

Tüm faaliyetlerimizde çevresel değerlerle uyum içinde hareket etmeye özen gösteriyoruz.

Ticari faaliyetlerimizin başlangıcından bugüne kadar olan süreçte, sosyal yardımlaşma, çeşitli eğitim bursları ve çevre & kültür alanlarında oldukça duyarlı hareket etmekte ve geleceğe yatırım yapmayı sürdürmekteyiz.

ZAMAN ÇİZELGEMİZ

1994

2017

2023

Ticari Faaliyetlerimizin Başlangıcı


Müşterilerimize; ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda yaptığımız analizler ve araştırmalar ile Gayrimenkul seçeneklerini en doğru şekilde sunmaktayız.

Yeni Ofisimize Taşındık

Sürekli güncellenen kalite anlayışımız gereği sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına, ofisimizi de güncelledik.

29 Yıllık Sektörel Tecrübe

Batut Gayrimenkul olarak; Gayrimenkul yatırım araçlarına ait taleplere cevap vermenin yanı sıra, alım & satım öncesi ve sonrası süreçlerde ihtiyaç duyulan tüm danışmanlık hizmetlerinide en üst seviyede güven eşliğinde sizlere sunmaktayız.

bottom of page